top of page

אנרגיה של אהבה

כשהייתי צעירה - הייתה לי חברה שקראה לי גורו של זוגיות. וזה הצחיק אותי. אני מניחה שפשוט לעולם לא סגרתי את ליבי (עם הכאב שהיה) לאנרגיה הזאת - אנרגיה של אהבה. תתפלאו כמה כן סוגרים את ליבם כאשר אהבה לא מסתדרת (כואבת, נכזבת, פוגעת). עכשיו אני כרגע לא אתייחס לטיבם של מערכות היחסים שלי, כי בכל זאת צריך 2 לטנגו, אבל אם נגולל את ההיסטוריה הזוגית שלי, אני אכן הייתי בזוגיות רוב חיי, החל מגיל 15 ועד 17.5 - אהבה ראשונה (עם הפסקות, בכל זאת הייתי צעירה מאוד), זמן רווקות קצר - שכללו דייטים, סקס, שיעורים רבים, תובנות ואז שוב בצבא - אהבה גדולה 19 - 22 ואז שוב, זמן קצר של דייטים, רומנים (זה סקס של יותר מכמה מפגשים, למי שלא יודע), שיעורים רבים ומציאתו של הגרוש שלי בגיל 23.5 - במשך 14 שנים. את הגרוש שלי פגשתי בבית קפה, אני הייתי הבריסטה, והוא לקוח. השנה הייתה 2006 - לא היו אפליקציות - רק התחיל לו הפייסבוק, וגוגל בחיתוליה. היו כל מיני צ'אטים כאלו, אם אני זוכרת נכון...

בכל מקרה, את כל הבני זוג שלי עד 2006 מצאתי באופן אורגני. ואז התגרשתי - ביוני 2020. כלומר היה קורונה. היו סגרים. וגם נתתי לעצמי כמה חודשים טובים (לאחר שנה של פרידה 08.2019 ) להתאפס ולהחליט שאני רוצה שוב זוגיות. עולם אחר, עידן אחר, ומה שנקרא, חישוב מסלול מחדש. האמת יש לי מזל גדול! היו לי את כל הכלים לשאלה הגדולה: "מאיפה תגיע האהבה הבאה שלי, והזוגיות הבאה שלי" יש לציין שממש לא חשבתי על חתונה ובטח ובטח לא על ילדים. ולא, זה לא יותר קל ככה (לכל מי שאמר בליבו או בראשו את זה כרגע).

הכלים שעמדו בפניי היו:

  • ליבי נותר פתוח - ובכך האנרגיה למשוך אלי אהבה.

  • אני מומחית בשיווק דיגיטלי - ויודעת איך לשווק מותגים ואנשים.

  • אני יודעת כמה שאני מיוחדת.

  • לא מפחדת מניסוי וטעייה (אבל נזהרת, איפה שצריך! ואפילו מאוד).

מה שהיה חסר לי:

  • לדעת מה אני רוצה.

  • ולבקש את זה.

אילו התנגדויות לא היו לי (ושאני שומעת מלללללללללא) אהבה זה כואב, זה מקור לסבל, זה לא קיים. אפליקציות זה חרא, וכולם שם אותו הדבר (אמממממממממ אני שם, אז כנראה שפחות). כולם שם אותו זבל, כל השוק הזה של הפנויים פנויות / גרושים גרושות נוראי. ותאמינו לי היו עוד הרבה, התנגדויות, שמאוד לא תרמו לאופטימיות הגדולה שלי שלא נעלמה לה על מציאת האחד שלה. כי הייתי צריכה רק את האחד ההוא שביקשתי, וביקשתי גם ביקשתי. כתבתי עליו 4 עמודים שלמים. עשיתי עבודת מחקר סמינריונית להשיג את כל ההוכחות / את כל מה שאני אוהבת ורוצה ולהפוך גם את מה שאני לא רוצה לחיובי שלו.

בואו נגיד, שלא פחדתי מעבודה, מטעויות, מניסיונות, משיעורים, ולפעמים גם הבנתי שהדייט שיושב מולי - אני השיעור שלו. ויש לי מה לתת לו, ויש לציין שזה עזר לי בדייט, ולו בחיים ובטח בזוגיות הבאה שלו. היו 50 - 60 דייטים בממוצע עד מציאתו של האחד, גם לי לפעמים לא מובנת הסבלנות, אבל היה לי עם מי לדבר, לשתף, ובעיקר הייתה לי אמונה עצומה שזה הזמן שלי. שמגיע לי! כל כך מגיע לי שתהיה לי אהבה עצומה בחיים האלו. הרגשתי את זה. ואז זה הגיע. במקום שכולם אמרו שיש שם רק זבל, ולא האמנתי להם. באפליקציה! כי מכל הגברים האלו שיצאתי איתם, לא היה זבל אחד. היו כאלה שלא התאימו לי והיו כאלו שלא התאמתי להם. ובאפליקציה - אותה אחת - מצאתי את האחד שלי. ידעתי להשתמש בכלים: להאמין - ולפתוח את ליבי בואו, שיווק - אלמנטרי - חשיפת המסר "אני" (התמונות שאהבתי שלי + מלל קצר עלי) לקהל היעד הרלוונטי (לאחר פילטור מדויק בהחלט) אני עדיין יודעת כמה אני מיוחדת, וזה ליווה אותי לכל דייט ודייט. וזאת גם המון עבודה עצמית - וגם לכל הספקנים הייתי 20 קילוגרמים OVERWEIGHT. לא מפחדת לבדוק התאמה. וגם ביקשתי את כל מה שרציתי, אז זה בהחלט דורש בדיקה מקיפה (לפעמים יותר מדייט אחד).

וככה מצאתי את תומר (בינואר 2021). רופא ילדים מקסים (ביקשתי מישהו שאוהב את העבודה שלו) שגר קרוב אלי (ביקשתי גם את זה), נדיב וג'נטלמן (פותח לי את הדלת של האוטו כל פעם!). אוהב יין (הדייט הראשון שלנו היה ביקב אמפורה), אוכל טוב (כתבתי על עצמי באפליקציה שאני המזמינת מנות הכי טובה שאני מכירה), וביקשתי שהוא יהיה גבר ששולח פרחים (שלח לי זר ענק עם ברכה לפני הדייט הראשון שלנו).

ובכן מה הפואנטה של הסיפור המקסים. אני עזרתי לרבות מאז, בין אם זה עם חברות מאוד קרובות, שרק אמרתי להן לעשות צילומים טובים יותר של עצמן, או שאני עשיתי להן כמובן. בסדנת זוגיות, בהסברים רבים שזאת רק פרשנות שלהן, וכמובן באימון שמטרתו שתרגישי שצריכים לעוף עלייך, וזה לא צריך להיות קשה או מאמץ. כי זה באמת לא. כשהכל מיושר / שהלב פתוח / וכשביקשת והאמנת - זה קורה! את רק צריכה אחד - והוא שם. אגב גברים יקרים - היא שם!

אם את מזהה את עצמך כאן, בסיפור שלי, ברצון שלך למצוא את האחד שלך, וצריכה עזרה - על כל מימדיה, זה מתחיל עם הלב. ואני אשמח לעזור לך בתהליך.

***תמונות להמחשה - אני ותומר באפליקציה ! אז. - מוזמנים לקחת את כל ההשראה שבעולם. כי אנחנו בהחלט מעוררים אותה.צפייה 10 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

S.W.O.T

Comments


bottom of page