top of page
Foot Tracks on Sand
Log_04.png
1P9A9004.jpg

שלום, אני מירב רוזנברג.

אם הגעתם לכאן כנראה שקראתם משהו ממני, חשיפה של חלק מחוויות החיים שלי שיצר אצלכם חיבור.

אני מרוגשת מזה ומודה לכם שאתם פה.

אני לומדת אימון בשיטה של מעין בן ציון (MBT).

והגיע כבר הרגע ואני יוצאת לסטאז׳ שלי בלימודי האימון.

לאורך השנים עם כל בן אדם שפגשתי - בין אם בלייב או זום, בכנס או בסדנא שקיימתי ובין אם אחד על אחת טלפונית או בזום, הרגשתי שנתתי מעצמי משהו, ואילו מהסיפור שלי - שהן ציינו מעורר השראה, ואני כל פעם הופתעתי מחדש, הרגשתי מיוחדת שאני - אני! תרמתי משהו ממני שיצר אצלן תובנה או הבנה חדשה.

זה ממש ממש לא היה מפתיע - שאלך ואחקור לעומק יותר את עולם האימון.

מצאתי את עצמי מאוהבת בתוכן הנלמד, ומתחילה להקשיב בצורה אחרת לאנשים - בין אם למלל המדובר על ידיהם או לתנועות הגוף שלהם (דבר המסגיר הרבה פעמים את תחושותיהם האמיתיות והלא מדוברות של התת מודע).

באימון אנחנו מבינים מה הן האמונות המגבילות אותנו, מה הדפוסים עליהם אנחנו חוזרים שוב ושוב שמונעים מאיתנו להשיג את המטרות שלנו ואיך להתגבר עליהם כדי להגשים את עצמנו!

ברוכים הבאים
Desert Dunes

קצת עלי

בפן האישי, 

יש לי שלושה ילדים (ביניהם תאומים) שקד בת 14, יונתן בן 14, ויובל בת 8.

ו- 40 שנים של ניסיון כאשה חזקה עם רצון עז להגשים את עצמי, אבל גם עם דגש אדיר על להנות כמו שצריך מהדרך :) 

במסע הדיוק העצמי שלי, שכלל נישואים (13 שנים), גירושים, טיפולי פוריות, רילוקיישן, בניית 2 עסקים מצליחים שיצרו אצלי עצמאות כלכלית אישית. עצרתי שנייה ולמדתי לעוף על עצמי, להנות מכל מעשיי. ואז השנה, התארסתי לאהבת חיי.

צברתי מספיק ניסיון אישי ועסקי כדי להיות מסוגלת להעניק לאנשים אחרים את הכלים להקל על המסע האישי והעסקי שלהם, ולדייק את עצמם, את השאיפות ואת העוצמות.

אני יודעת מה זה דורש להיות אשה בעלת עסק, לעבוד ימים ולילות להתאמץ להוכיח את עצמך. ואני יודעת גם מה זה להצליח, לשבור תקרות זכוכית מעצבנות, ולנפץ מיתוסים.

גם על הכשלונות שחוויתי בדרך, וחוויתי, כמו כולם, גם עליהם אני מעדיפה להסתכל כהזדמנויות ללמידה ולצמיחה ואני תמיד בלמידה.​

בפן המקצועי (תקציר קצרצר)

אני בעלים גאה של שני עסקים מצליחים כבר מעל לעשור- Paz Interactive (בישראל) ו- Paz Agency (בארה"ב), שמציעים את כל הפתרונות לעסקים בתחומים של שיווק וקידום דיגיטלי, בניית אתרים, ניהול נוכחות אונליין ועוד. 

פז אינטראקטיב הוקמה בשנת 2011 וסייעה לכבר לאלפי עסקים לגדול, להתחזק ולבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם, ביניהם אלקטרה נדל"ן, י.ח דימרי, IAC, יוניטרוניקס, ביפר, יעל עומר, וויקס ועוד (רשימה מהממת של לקוחות ממש בסוף העמוד).

הסניף שלנו בניו יורק, פז אייג'נסי, הוקם בשנת 2017, ונתן מיכולות החוצפה הדיגיטלית הישראלית לעסקים מקומיים מעולמות התיירות, רפואה, היי טק, עיצוב, מוזיקה ועוד.

בנוסף לכשרונותיי הוספתי לעצמי את סט הכלים הנוסף ואת המילה  'מאמנת'  למנכל"ית שאני. האימון עוזר לי להוציא את המיטב שבי, ובעיקר את המיטב שבאחרים. 

פרטים טכניים

משך התהליך הוא 15 מפגשים (מינימום)

כל מפגש עלותו 150 ש"ח, מחיר סטאז׳. (מחיר מוזל מאוד).

המפגש יכול להתקיים בזום או אצלי (תל אביב)

משך כל מפגש הוא שעה.

 

אם הגעתם עד כאן ואתם מעוניינים, כתבו לי הודעה (לחצו כאן) ואשמח שנכיר

תודה שאתם בוחרים בי לצאת איתכם למסע הזה

 

!חשוב לקרוא***

רגע לפני שאתם ממהרים להירשם וכותבים לי שאתם מעוניינים, אכתוב לכם שאני מחפשת אנשים שלא מחפשים פתרונות קסם, שנמצאים בשלב בחיים שלהם שיש בהם רצון מאוד גדול לעשייה ושינוי, דבר נוסף הוא התחייבות ל 15 מפגשים, אנא הירשמו רק אם זה משהו שאתם יכולים לעמוד בו מעוניינים בו

bottom of page